Elektroinstalace

Práce s kvalitními materiály a komponenty

Při své práci používáme pouze kvalitní materiály a komponenty od renomovaných výrobců.

Vysoká úroveň zákaznického servisu

Ať už jde o změny v projektu či jiné dodatečné požadavky, jsme vždy připraveni najít optimální řešení.

Kompletní služby na klíč

Zákazník se nemusí starat o nic - postaráme se o vše od návrhu, přes realizaci, až po finální předání díla.

Elektroinstalace

Elektroinstalace od profesionálů.

Pro nás nejsou elektroinstalace jen o drátech a zásuvkách. Je to o vytváření bezpečného a pohodlného prostředí pro vás a vaše blízké. Každý projekt je pro nás jako nová výzva, kde můžeme uplatnit naše dovednosti a vytvořit něco, co vám bude sloužit dlouhé roky.

Elektro Minář s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a širokým spektrem služeb v oblasti elektroinstalací.

Elektroinstalace je klíčovou součástí každé nové stavby, rekonstrukce, ale i modernizace stávajících objektů. Ať už se jedná o rodinný dům, byt, kanceláře nebo průmyslové prostory, kvalitní elektroinstalace je základem pro bezpečné a komfortní využití elektrické energie.

Ať už máte jasnou představu o tom, jak by měla vypadat vaše elektroinstalace, nebo potřebujete poradit, jsme tu pro vás. Společně vytvoříme řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a představám. A nemějte obavy, s námi se nemusíte bát žádných odborných výrazů – vše vám vysvětlíme jednoduše a srozumitelně.

Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku a odpovíme na všechny Vaše dotazy. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Proč s námi?

  1. Kompletní služby – Provedeme vás celou zakázkou od návrhu projektu, přes žádost o dotaci, vlastní stavbu elektrárny až po revizi a následný servis. To vše s vlastními montážníky.

  2. Kvalitní komponenty – zakládáme si na kvalitních komponentech s dlouhými záručními lhůtami od značkových dodavatelů. Dodáváme a instalujeme pouze technologie, kterým věříme a které prošly důkladným testováním.

  3. Jsme elektrikáři – jako firma disponujeme jak vlastními montážními kapacitami, tak spolehlivým know-how v oblasti elektroinstalací, revizí a projektování elektrotechnické dokumentace.

Umíme toho mnohem víc

Chci konzultaci zdarma

Najdete nás na Facebooku