Tepelná čerpadla

Vysoká kvalita produktů

Kvalitní tepelná čerpadla Viessmann jsou navržena tak, aby byla co nejefektivnější a nejdéle vydržela.

Záruční i pozáruční servis

Jako servisní partner výrobce tepelných čerpadel Viessmann provádíme Montáž i servis a za svou práci si ručíme.

Ekologická odpovědnost

Tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby minimalizovala svůj dopad na životní prostředí v oblasti spotřeby energie i emisí.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla představují jedno z nejefektivnějších řešení v oblasti vytápění a ohřevu vody. Jejich principem je přenos tepla z jednoho místa na druhé. Tepelná čerpadla jsou schopna využívat teplo z okolního prostředí (vzduch, voda, země) a toto teplo pak přeměnit na vysokopotenciální teplo, které je možné využít pro vytápění budov nebo ohřev vody.

Elektro Minář s.r.o. nabízí širokou škálu tepelných čerpadel, která jsou navržena tak, aby vyhovovala různým typům budov a různým potřebám. Naše produkty jsou vysoce účinné, spolehlivé a navrženy tak, aby minimalizovaly dopad na životní prostředí.

Naše odborné týmy jsou vysoce kvalifikované a mají bohaté zkušenosti s instalací a údržbou tepelných čerpadel. Poskytujeme komplexní služby, včetně poradenství při výběru nejvhodnějšího systému, profesionální instalace a pravidelné údržby. Jsme autorizovaným servisem značky Viessmann.

Věříme, že tepelná čerpadla představují budoucnost v oblasti vytápění a ohřevu vody. Jsou ekonomická, ekologická a efektivní. Pokud máte zájem o instalaci tepelného čerpadla nebo pokud potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám pomoci a poskytnout vám veškeré potřebné informace.

Proč s námi?

  1. Kompletní služby – Provedeme vás celou zakázkou od návrhu projektu, přes žádost o dotaci, vlastní stavbu elektrárny až po revizi a následný servis. To vše s vlastními montážníky.

  2. Kvalitní komponenty – zakládáme si na kvalitních komponentech s dlouhými záručními lhůtami od značkových dodavatelů. Dodáváme a instalujeme pouze technologie, kterým věříme a které prošly důkladným testováním.

  3. Jsme elektrikáři – jako firma disponujeme jak vlastními montážními kapacitami, tak spolehlivým know-how v oblasti elektroinstalací, revizí a projektování elektrotechnické dokumentace.

Umíme toho mnohem víc

Chci konzultaci zdarma

Najdete nás na Facebooku