logo EM blue green

Elektro Minář s.r.o.

O nás

Počátky firmy Elektro Minář s.r.o. se datují od roku 2012. Do roku 2021 jsem fungoval jako OSVČ v oboru elektro prací, od roku 2021 jsem přešel na právnickou osobu a začal firmu vyvíjet intenzivněji společně se svými kolegy.

Čím se zabýváme

Fotovoltaické elektrárny – Fotovoltaickou elektrárnu Vám jsme schopni zhotovit na klíč dle Vašich požadavků a finančních možností od projektu až po revizi s veškerou administrativou. Technologii jsme postavili na výrobcích GROWATT a SOLAX.

Klimatizace – Může být použita jako doplněk k fotovoltaice. Klimatizaci můžete použít jak na vytápění menších objektů, tak i na chlazení v letních měsících. Jako výhradního dodavatele používáme firmu Sinclair, která je mnoho let jedničkou na trhu.

Tepelná čerpadla – Bezstarostný zdroj vytápění za rozumné náklady, ať v kombinaci s fotovoltaikou, či bez. Takto by mělo fungovat tepelné čerpadlo. Aby tomu tak bylo, je zapotřebí systém pečlivě naprojektovat. Montujeme technologie od výrobce Viessmann.

Dále můžeme nabídnout pronájem vysokozdvižné plošiny, revize elektro do 1000V, montáže EZS Jablotron.

Použité technologie

Pro vysokou životnost systémů využíváme technologie od světových firem, které jsou na trhu nespočet let. Toto řešení je výhodou z hlediska kvality a případné reklamace výrobku.

Minar-foto

Zdeněk Minář

jednatel

IMG-20221006-WA0001 (1) (1)

Proč s námi?

  1. Kompletní služby – Provedeme vás celou zakázkou od návrhu projektu, přes žádost o dotaci, vlastní stavbu elektrárny až po revizi a následný servis. To vše s vlastními montážníky.

  2. Kvalitní komponenty – zakládáme si na kvalitních komponentech s dlouhými záručními lhůtami od značkových dodavatelů. Dodáváme a instalujeme pouze technologie, kterým věříme a které prošly důkladným testováním.

  3. Jsme elektrikáři – jako firma disponujeme jak vlastními montážními kapacitami, tak spolehlivým know-how v oblasti elektroinstalací, revizí a projektování elektrotechnické dokumentace.

Umíme toho mnohem víc

Už 12 let se staráme, abyste byli plní energie

Společnost Elektro Minář již 12 let pečuje o nepřetržitý přísun energie pro své zákazníky.

Pozorně sledujeme nové technologie a trendy v odvětví, abychom vám poskytovali špičková energetická řešení. Ať už jde o využívání obnovitelných zdrojů energie, optimalizaci energetické účinnosti nebo zavedení inteligentních energetických sítí, naše bohaté zkušenostmi a odborné znalosti pokrývají rozmanité energetické potřeby našich zákazníků.

Základem našeho úspěchu je důraz na přístup k zákazníkům. Neustále se snažíme překonávat očekávání našich zákazníků a věříme, že jejich spokojenost není pouhým cílem, ale trvalým závazkem.

 

Z důvodu extrémního nárůstu cen energií  jsme  se rozhodli pro výstavbu fotovoltaické elektrárny na výrobních a skladovacích halách o celkovém výkonu, který odpovídá téměř 0,5 MWh.

 Projektovou dokumentaci i administrativní vyřízení vypracovala společnost Elektro Minář s.r.o., kdy zdárně ve spolupráci s naší společností vyřešila veškerá potřebná požárně bezpečnostní opatření a následně provedla i instalaci. Montáž proběhla v dohodnutém termínu a je provedena precizně a zodpovědně.

Díky této instalaci  firma snižuje svoji energetickou náročnost a chová se zodpovědně  vůči životnímu prostředí. Komunikace proběhla profesionálně a výsledek je velice reprezentativní.

Společnost Elektro Minář s.r.o vřele doporučuji.

logo_viscuma

Ing. Michal Sedláček, ředitel společnosti

VISCUMA PLASTIC

Chci konzultaci zdarma

Najdete nás na Facebooku