logo EM blue green

Elektro Minář s.r.o.

O nás

Firmu Elektro Minář s.r.o. jsem založil v roce 2012 do roku 2021 jsem fungoval jako OSVČ v oboru elektroprací od roku 2021 jsem přešel na právnickou osobu a začal firmu vyvíjet intenzivněji společně se svými kolegy. Jsme malá firma okresního formátu o cca 6 zaměstnancích, které jsme vybrali na základě jejich zkušeností, kreativity a odbornosti. Nyní se zabýváme převážně technologiemi pro úspory energií. Dbáme jak na kvalitu provedené práce, tak i na kvalitu použitých materiálů.

Čím se zabýváme

Fotovoltaické elektrárny – Fotovoltaickou elektrárnu Vám jsme schopni zhotovit na klíč dle Vašich požadavků a finančních možností od projektu až po revizi s veškerou administrativou. Technologii jsme postavili na výrobcích GROWATT a SOLAX.

Klimatizace – Může být použita jako doplněk k fotovoltaice. Klimatizaci můžete použít jak na vytápění menších objektů tak i na chlazení v letních měsících. Jako výhradního dodavatele používáme firmu Sinclair ta je mnoho let jedničkou na trhu.

Tepelná čerpadla – Bezstarostný zdroj vytápění za ruzumné náklady ať v kombinaci s fotovoltaikou či bez. Takto by mělo funcgovat tepelné čerpadlo. Aby tomu tak bylo, je zapotřebí systém pečlivě naprojektovat. Montujeme technologie od výrobce Viessmann.

Dále můžeme nabídnout pronájem vysokzdvižné plošiny, revize elektro do 1000V, montáže EZS Jablotron.

Použité technologie

Pro vysokou životnost systémů využíváme technologie od světových firem, které jsou na trhu nespočet let. Toto řešení je výhodou z hlediska kvality a případné reklamace výrobku.k

Minar-foto

Zdeněk Minář

jednatel

IMG-20221006-WA0001 (1) (1)

Umíme toho mnohem víc

Už 12 let se staráme, abyste byli plní energie

Společnost Elektro Minář již 12 let pečuje o nepřetržitý přísun energie pro své zákazníky.

Pozorně sledujeme nové technologie a trendy v odvětví, abychom vám poskytovali špičková energetická řešení. Ať už jde o využívání obnovitelných zdrojů energie, optimalizaci energetické účinnosti nebo zavedení inteligentních energetických sítí, naše bohaté zkušenostmi a odborné znalosti pokrývají rozmanité energetické potřeby našich zákazníků.

Základem našeho úspěchu je náš důraz na zákaznický přístup. Neustále se snažíme překonávat očekávání našich zákazníků a věříme, že jejich spokojenost není pouhým cílem, ale trvalým závazkem.

 

“S instalací solárních fotovoltaických panelů na naší výrobní hale od společnosti Elektro Minář s.r.o. jsme velmi spokojeni. Jejich odborný tým provedl montáž precizně a v souladu s nejnovějšími standardy. Díky těmto panelům jsme dosáhli energetické nezávislosti a můžeme aktivně přispívat k ochraně životního prostředí. Komunikace s pracovníky byla profesionální a příjemná. Pro solární projekty společnost Elektro Minář s.r.o. rozhodně doporučuji.”

pexels-lubomir-satko-12437056 (1)

Jan Novák, ředitel

Trimex a.s.

Najdete nás na Facebooku