Fotovoltaické elektrárny

Preciznost a kvalita odvedené práce

Pracujeme pečlivě a v nejvyšší kvalitě.

Naše cenová nabídka je vždy kompletní a konečná

Zakázky naceňujeme i s dodatečnými úpravami elektroinstalace.

Garance splnění všech norem a předpisů

Majitel firmy je certifikovaný revizní technik elektro E2A, což garantuje dodržování kvality dle zákonných norem a regulací.

I Váš dům Vám může pomoci s náklady na energie

Pořízení solárních panelů s příslušenstvím pro váš rodinný dům či firmu může přinést řadu výhod. Jednou z nejdůležitějších je úspora nákladů na spotřebu elektrické energie. Solární panely využívají sluneční energii a přeměňují ji na elektřinu, kterou můžete využívat pro provoz spotřebičů ve Vaší firmě či rodinném domě.

Díky solárním panelům snížíte svou závislost na dodavatelích elektrické energie. To vám umožní snížit vaše měsíční účty za elektřinu a ušetřit peníze dlouhodobě. Solární energie je také ekologičtější a šetrnější k životnímu prostředí, což přispívá ke snižování emisí skleníkových plynů.

Další výhodou je možnost využití solární energie i ve chvílích, kdy není dostupná elektřina z veřejné distribuční sítě. Solární panely s příslušenstvím jsou schopny akumulovat energii a poskytnout vám záložní zdroj elektřiny.

Pořízení solárních panelů také přispívá k zvyšování hodnoty vašeho objektu. Investice do obnovitelné energie je atraktivní pro potenciální kupce a může zvýšit hodnotu nemovitosti.

To vše navíc s možností získat nemalou dotaci, kterou Vám naše společnost Minář Elektro pomůže vyřídit.

Jak to funguje?

Jak to funguje?

two men sitting at a table with a laptop

Bezplatná konzultace

S majitelem firmy projednáte Vaše potřeby a návrh řešení.

man writing on paper

Pomoc
s dotací

Využijte naše zkušenosti a odborné znalosti při vyřízování dotace.

two men carrying a metal sheet

Kompletní montáž

Montáž provádíme precizně a snažíme se vyhovět přání zákazníka.

black electric pylon under orange clouds during daytime

Připojení
do sítě

Včetně administrativy a potřebných úprav elektroinstalace.

zaujala vás možnost vyrábět si vlastní elektřinu?

Na první laický pohled se může zdát možnost vyrábět si vlastní elektřinu jako přiliš složitá, administrativně náročná a komplikovaná.

Lidé také také často obávají příliš vysokých nákladů na pořízení. S dostupnými dotacemi, které jsou dnes k dispozici, se tyto technologie stávají mnohem dostupnější pro stále více lidí.

Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a znalosti.

Novákovi: "Bylo to překvapivě jednoduché"

Jako mladá rodina jsme spokojení s prací firmy ELEKTRO MINÁŘ při instalaci solárních panelů na náš dům. Proces byl jednoduchý a hlavně rychlý, což nás, jako rodiče malého syna, kterého je vždy plný dům, mile překvapilo. Od úvodní konzultace jsme získali pocit, že jsme v dobrých rukou. Majitel firmy nám vše trpělivě vysvětlil. Velmi jsme ocenili také pomoc s dotací, sami jsme se na její vyřízení moc necítili. Instalace panelů proběhla hladce a připojení do sítě ČEZ bylo bez jakýchkoliv problémů. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro ELEKTRO MINÁŘ a doporučujeme je každému, kdo hledá solidního dodavatele v oblasti solární energie. Velký dík za dobrou práci! Jan a Anna Novákovi

Postaráme se o podání žádosti o státní dotaci NZÚ

Pořizovací náklady na vlastní fotovoltaickou elektrárnu nemusíte hradit v plné výši poze z Vašich prostředků. Výrazně Vám může pomoci státní dotace. Cesta k jejímu získání však na zájemce klade určité nároky a podmínky, které musí splňovat. Díky našim zkušenostem a znalostem se nemusíte seznamovat se se všemi pravidly krok za krokem a procházet celým procesem sami. S vyřízením dotace Vám rádi pomůžeme.

Zákaznické balíčky FVE

Umíme toho mnohem víc

Najdete nás na Facebooku