Firemní Fotovoltaika

Preciznost a kvalita odvedené práce

Pracujeme pečlivě a v nejvyšší kvalitě.

Naše cenová nabídka je vždy kompletní a konečná

Zakázky naceňujeme i s dodatečnými úpravami elektroinstalace.

Garance splnění všech norem a předpisů

Majitel firmy je certifikovaný revizní technik elektro E2A, což garantuje dodržování kvality dle zákonných norem a regulací.

I Váš dům Vám může pomoci s náklady na energie

Pořízení solárních panelů s příslušenstvím pro váš rodinný dům či firmu může přinést řadu výhod. Jednou z nejdůležitějších je úspora nákladů na spotřebu elektrické energie. Solární panely využívají sluneční energii a přeměňují ji na elektřinu, kterou můžete využívat pro provoz spotřebičů ve Vaší firmě či rodinném domě.

Díky solárním panelům snížíte svou závislost na dodavatelích elektrické energie. To vám umožní snížit vaše měsíční účty za elektřinu a ušetřit peníze dlouhodobě. Solární energie je také ekologičtější a šetrnější k životnímu prostředí, což přispívá ke snižování emisí skleníkových plynů.

Další výhodou je možnost využití solární energie i ve chvílích, kdy není dostupná elektřina z veřejné distribuční sítě. Solární panely s příslušenstvím jsou schopny akumulovat energii a poskytnout vám záložní zdroj elektřiny.

Pořízení solárních panelů také přispívá k zvyšování hodnoty vašeho objektu. Investice do obnovitelné energie je atraktivní pro potenciální kupce a může zvýšit hodnotu nemovitosti.

To vše navíc s možností získat nemalou dotaci, kterou Vám naše společnost Minář Elektro pomůže vyřídit.

Jak to funguje?

Jak to funguje?

two men sitting at a table with a laptop

Bezplatná konzultace

S majitelem firmy projednáte Vaše potřeby a návrh řešení.

man writing on paper

Pomoc
s dotací

Využijte naše zkušenosti a odborné znalosti při vyřízování dotace.

two men carrying a metal sheet

Kompletní montáž

Montáž provádíme precizně a snažíme se vyhovět přání zákazníka.

black electric pylon under orange clouds during daytime

Připojení
do sítě

Včetně administrativy a potřebných úprav elektroinstalace.

zaujala vás možnost vyrábět si vlastní elektřinu?

Na první laický pohled se může zdát možnost vyrábět si vlastní elektřinu jako složitá, administrativně náročná a komplikovaná.

Lidé také také často obávají příliš vysokých nákladů na pořízení. S dostupnými dotacemi, které jsou dnes k dispozici, se tyto technologie stávají mnohem dostupnější pro stále více lidí.

Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a znalosti.

Proč s námi?

  1. Kompletní služby – Provedeme vás celou zakázkou od návrhu projektu, přes žádost o dotaci, vlastní stavbu elektrárny až po revizi a následný servis. To vše s vlastními montážníky.

  2. Kvalitní komponenty – zakládáme si na kvalitních komponentech s dlouhými záručními lhůtami od značkových dodavatelů. Dodáváme a instalujeme pouze technologie, kterým věříme a které prošly důkladným testováním.

  3. Jsme elektrikáři – jako firma disponujeme jak vlastními montážními kapacitami, tak spolehlivým know-how v oblasti elektroinstalací, revizí a projektování elektrotechnické dokumentace.

Postaráme se o podání žádosti o státní dotaci NZÚ

Pořizovací náklady na vlastní fotovoltaickou elektrárnu nemusíte hradit v plné výši pouze z Vašich prostředků. Výrazně Vám může pomoci státní dotace. Cesta k jejímu získání však na zájemce klade určité nároky a podmínky, které musí splňovat.

Díky našim zkušenostem a znalostem se nemusíte seznamovat se všemi pravidly krok za krokem a procházet celým procesem sami.

S vyřízením dotace Vám rádi pomůžeme.

Umíme toho mnohem víc

Chci konzultaci zdarma

Najdete nás na Facebooku